Chraňte své vozidlo před krádeží

Neusnadňujte zlodějům krádež vašeho automobilu a vůz si zabezpečte. Jedním z nejznámějších zabezpečení je zabezpečení mechanické.
Počítejte s tím, že každý mechanický systém se dá s větším či menším úsilím překonat. Pro lepší zabezpečení proti krádeži kombinujte více bezpečnostních prvků. Dalším nejjednodušším zabezpečením je upevnění tyče na volant a spojku až po zabezpečení řadicí páky masivním zamykacím systémem. Tato řešení jsou finančně přijatelná. Pokud tento systém spojíte s dalším zabezpečením, máte šanci na ochránění vozidla. Zkombinovat, můžete mechanické zabezpečení s autoalarmem a imobilizérem. K ochraně také využijte pískování skel a tajný vypínač. Vypískovaný VIN kód v kombinaci s mechanickým zabezpečením je účinný prostředek, který ztíží odcizení vozidla, ale především pomůže při legalizaci ukradeného vozu.
navigace v bmw
Pro ještě účinnější zabezpečení sáhněte po elektronickém systému. K dispozici jsou satelitní zabezpečení GPS/GSM. Hlídají vaše vozidlo 24 hodin denně. Systém můžete například aktivovat uzamčením vozidla. Nemusíte tak myslet na zapínání zařízení. Od té chvíle jste propojeni s vyhledávacími systémy, které určí polohu vozidla pomocí GPS s komunikací prostřednictvím GSM mobilní sítě. Automobil, v případě, kdy se do něj zloděj dobývá spustí poplašné hlášení s udáním své polohy buďto majiteli, nebo operátorovi ochranné služby.
Pokud je vozidlo přeci jen odcizeno, je možné dohledat ho v digitálních mapách nebo sledovat jeho jízdní trasu.
navigace ve voze
Užitečné rady pro odcizení vozidla

  1. Neparkujte v tmavých zákoutích, kde má pachatel nerušený klid.
  2. Nenechávejte vozidlo odemčené bez dozoru i přesto, že si potřebujete odskočit jen na chvilku.
  3. Zkombinujte několik druhů zabezpečení.
  4. Nenechávejte ve vozidle kabelky a jiná zavazadla, která by lákal k ukradení.
  5. Pokud máte ve voze zabezpečovací zařízení, nezapomínejte ho používat.

You may also like...