Dovolené plná odpočinku a relaxace


Každý z nás si jednou do roka potřebuje dopřát trochu odpočinku, relaxace a hlavně oddychu od všedního dne. Co by to bylo také za rok, kdyby nebyla žádná dovolená. Pokud však stále nevíte, kam letos bude ta vaše směřovat, zkuste zavítat do kraje, kde teče víno a pálenka proudem. Mikulov, je ta pravá volba, ohledně zasloužené dovolené a relaxace.

ubytování

Mikulov je město, která se rozkládá v Břeclavském okrese a spadá pod Jihomoravský kraj. V okolí se nachází nespočet památek, přírodních úkazů, zřícenin, ale také mnoho cyklostezek a pěších tras. Díky krajině, co se tu rozkládá, si na svoje přijdou jak vyznavači procházek, tak sportovci, či lidé, kteří jedou za odpočinkem.

Ubytování v Mikulově a okolí je vyhlášené v celé České republice. Mnoho turistů jsem zavitá, i ze zahraničí a to díky službám, které hotel nabízí. Díky profesionálnímu přístupu personálu, se budete v hotelu cítit jako doma, s tím rozdílem, že tady nemusíte nic dělat a bude o Vás postaráno. Hotel je vybaven wellness centem, ve kterém si můžete užít masáže, zábaly, vířivku s bazénem, ale také privátní zážitkové koupele, či saunový svět. Ženy pak zajisté ocení pedikúru a péči o pleť s kosmetikou.

ubytování (2)

Hotel dále nabízí vinný sklípek, kde si můžete užít degustace a ochutnávky zdejších vín, které zaručeně stojí za to. Pro pány je tu pivovar, kde si mohou posedět u čepovaného piva a dát si něco k zakousnutí. V restauraci Vám nabídnou jak speciality šéf kuchařů, tak tradiční Moravskou kuchyni, která stojí zaručeně za ochutnání. Samozřejmostí je parkování, které je přímo u hotelu s kapacitou pro 80 aut. Mimo to se zde pořádají také firemní akce a konference, pro které jsou zde vyhrazené prostory a sály.

Pokud tedy váháte, kam se letos vydáte na dovolenou, zkuste vyzkoušet relaxaci v tomto překrásném místě. Zaručeně nebudete litovat a budete se sem s radostí vracet.

You may also like...