Jak řešit problémy s erekcí?

Mezi muži je téma problémů s erekcí naprostým tabu. Přesto poruchy erekce patří mezi velmi časté problémy mužského pohlaví, a trpí jimi takřka každý třetí muž ve středním věku. Příčin, které k těmto poruchám vedou, je hned několik, a v první řadě je důležité si uvědomit, zda je porucha erekce ojedinělá, či opakovaná. Pokud se s tímto problémem setká muž velmi výjimečně, a jedná se spíše o ojedinělou záležitost, může být příčinou například větší množství zkonzumovaného alkoholu, drog, či léků. V takovém případě se nemusí jednat o nic vážného, ovšem je-li situace častá, měla by se řešit.

testosteron

Při opakovaných poruchách erekce může být příčin hned několik. V první řadě se může jednat o ochabnutí svalů, či sugesci. V takovém případě se stává, že mužská erekce selže pouze jedenkrát, ovšem jedinec (ve strachu, že již neuspokojí svou partnerku) už není schopen se uvolnit, a dostává se tak do začarovaného, nekonečného kruhu. Další příčinou může být psychika. Jak stres, tak úzkosti, jsou spjaty se sexuálním libidem, a mnoho jedinců se tak v tomto stavu setkává s poruchami erekce. V neposlední řadě zde hraje svou roli hladina testosteronu, která, spolu s věkem, klesá. Množství mužského pohlavního hormonu – testosteronu – se však dá opětovně doplnit, a to díky doplňkům stravy.

doplňky

Problémy s erekcí eresin.cz mohou řešit přírodní doplňky stravy, které obsahují velmi oblíbenou aminokyselinu L-Arginin. Tyto doplňky nejen, že napomáhají řešit poruchy erekce, sexuální libido, a případnou neplodnost, ale také efektivně působí na imunitu jedince, pozitivně pomáhají prokrvování organismu, a také přispívají ke tvorbě mužských pohlavních buněk – spermií. Tyto doplňky bývají navíc bez předpisu, a jsou proto snadno dostupné takřka každému.

Mimo doplňků stravy, jsou zde k dispozici také léky, bylinky, či krémy, nebo případné cviky, které napomáhají podpořit erekci.

You may also like...