Jak se na jaře ochránit před nevyzpytatelným počasím?

První jarní dny jsou ve znamení proměnlivého počasí, kdy se chvílemi rádi zachumláme do teplého kabátu a jindy chodíme venku v tričku. Jak se ale v takovém počasí obléknout do práce nebo na celodenní pochůzky?

  • Lehčí vrstvy

Po dlouhé a chladní zimě přichází na řadu jaro se svými prvními teplejšími dny, kdy můžeme zimní bachratý kabát vyměnit za mnohem pohodlnější parku nebo bundu z koženky Prima-obchod. Tyto módní kousky ochrání v ranních hodinách, kdy rafička na teploměru jen málokdy ukazuje více než pár stupňů nad nulou a zároveň představují skladnou variantu, kterou je možné přehodit přes kabelku při cestě z práce.

žena s deštníkem

Jaro je předzvěst teplých dní, které souvisí s postupným odkládání teplých svršků, do kterých se v zimě zabalujeme. Na místo nich je vhodné vsadit na vrstvenou módu, která je na jaro ideální a co víc, je hitem přehlídkových mol. Pokud chcete svému šatníku propůjčit přeci jenom trochu šarmu ze světových módních přehlídek, vsaďte na průsvitné materiály, které vhodně zkombinujte.

  • Jarní barvy jako pastva pro oči

mladá žena

Mdlý zimní šatník si žádá lehkou změnu v podobě barev. Ty se na mnohé z nás objevují právě ve chvíli, kdy nás za okny začnou šimrat první jarní paprsky, které mají v tomto období největší sílu. Každý má chuť po dlouhé zimě opěvovat teplé počasí, které nejlépe podtrhne svěží a světlé odstíny barev. Vsaďte tedy na světlejší přírodní odstíny, jako je béžová nebo krémová, které jsou doplněny výraznějšími doplňky.

  • Zářivě bílá sluší každému

Že vám bílá zkrátka nesluší a proto raději volíte mdlou černou, která působí až příliš usedle? To je nesmysl, stejně jako rčení, že bílá zbytečně přidává kila navíc. Naopak bílá barva působí velmi žensky a zároveň je ztělesněním univerzálnosti. Bílé kousky je možné kombinovat téměř s čímkoliv a najdou uplatnění v každodenním šatníku.

You may also like...