Kouzlo bytových doplňků

Bydlení není jen o vhodném rozmístění nábytku. Bez doplňků by byt či dům působil stroze, studeně, jakoby neobydleně. Avšak, aby vynikl půvab dekorace a adekvátních doplňků, chce to volit a vybírat s rozvahou. Je třeba, aby vše bylo esteticky sladěno a doplňky byly náležitě vhodným designovým prvkem. Nejedná se jen o dekoraci v obývacím pokoji, ale svou útulnost si zaslouží i koupelna, pracovní místnost, chodba či ložnice.
noční lampička

Proč doplňky a kde zakoupit?

Dekorace jsou zkrátka importantní součástí jakéhokoliv interiéru i místnosti. Disponují hned několika výhodami. Řadu z nich je možné libovolně obměňovat, ať už na základě ročního období – vánoční, velikonoční apod. výzdoby, ale i v rámci inovace daného pokoje. Předností je, že dnes je velmi pestrý výběr doplňků za velmi přijatelnou cenu. I sebemenší nová dekorace udělá mnoho radosti a dokáže oživit interiér, ale stejně tak pozměnit styl bydlení a dát mu nový charakter. Bytové doplňky dokáží mnoho.

Bytové doplňky lze zakoupit prostřednictvím internetu, tak rovněž široký výběr naleznete ve specializovaných prodejnách, stejně tak v obchodních řetězcích. Bytové doplňky jsou také vhodným dárkem, můžete jimi obdarovat své blízké, přátele či kolegy.

Inspirace aneb jaké doplňky jsou cool?

Mezi oblíbené, zajímavé, adekvátní náleží zejména obrazy (originály, reprodukce, skleněné apod.), sochy, fotografie v rámečcích, tapiserie, různé sety – kuchyňské či koupelnové, lampy, lucerny, svítilny, polštáře a polštářky, svíčky.
lampička v rohu
Květiny! Na ty je často zapomenuto. Postačí výběr vhodné vázy, v letních měsících lze snadno zakoupit či se zahrádky dodat čerstvé květiny. V zimním období můžete dát do vázy umělé květiny. Květiny ve váze dodají hned jiný charakter nejen při umístění na stole, ale můžete větší vázu dát i do rohu místnosti či na poličku v koupelně.

Čas je nejvyšší pán…?!

Stále více jsou oblíbené nástěnné hodiny. Ideálním místem je kuchyň či obývací pokoj. Dobře vypadají a působí na zdi jen hodinové ručičky a číslice – coby náznak velkých hodin. Jedná se o velmi interesantní moderní bytový doplněk.

You may also like...