Mobilní dům levně

Mobilheim je skvělou alternativou v bydlení. Domy jsou stavěny jako nízkoenergetické, takže i budoucí náklady hravě zvládnete. V naší nabídce najdete levné mobilní domy, které můžete využít pro rekreaci nebo si zvolit touto cestou celoroční bydlení. Někteří je využívají jako chaty a chatky na zahradách, pořídí si menší dům, který má jednu nebo dvě místnosti, ale jsou naopak i lidé, kteří mobilní domy využívají jako své trvalé bydlení. Myslíte si, že je to nemožné? S dnešními mobilními domy je to klidně možné. Celoroční mobilní domy jsou totiž zatepleny PUR pěnou, která je v dnešní době nejdokonalejším systémem v rámci zateplování, proto se nemusíte ničeho obávat a můžete si takovýto dům pořídit klidně jako celoroční bydlení. V rámci našeho konfigurátoru si také můžete svůj dům navrhnout. Zvolit si můžete barvu a typ střechy, velikost domu, místnosti, kuchyni a mnoho dalšího. Dokonce s těmito domy můžete získat číslo popisné a žít v nich opravdu natrvalo, nastálo. Výdaje jsou navíc velice nízké, protože domy jsou stavěné jako nízkoenergetické, takže i celoroční náklady vás vyjdou na velmi nízké částky.
dívka u fontány.jpg

Vše zprostředkovává naše služba

Naše společnost vám zařídí nejenom koupi mobilního domu, ale také veškerý potřebný servis. Stačí si u nás vybrat z široké nabídky mobilních domů, nebo si vlastní dům navrhnout podle své představy. My vám jej vyrobíme a kromě toho zajistíme také úpravu terénu před dovezením, speciální dovoz, přesné a odborné ustavení mobilního domu a také následné úpravy. Dodatečně provádíme zateplení, úpravy a opravy domu a jakýkoliv servis. Zkrátka vše, co je potřeba. Disponujeme také širokým doplňkovým sortimentem, takže se stačí na nás jen obrátit.
motýl na květině.jpg
Kvalitní, rychlé a levné bydlení pro každého
Mít vlastní dům je sen mnohých z nás a vy si nyní ten sen můžete splnit pomocí mobilního domu. Mobilheimy představují kvalitní, rychlé a levné bydlení. Můžete je využít pro rekreaci nebo je použít jako celoroční bydlení.

You may also like...