Proces instalace


Vždycky jsem se zajímala o to, jak probíhá celý proces instalace fotovoltaiky od A do Z. Proto jsem se podívala na webové stránky sunus.cz, kde je opravdu skvělé poradenství. A probíhá to tak, že se podíváte na jejich web anebo jim zavoláte do firmy, a řekněte jim, že byste chtěli nainstalovat fotovoltaiku potom samozřejmě proběhne konzultace po telefonu, pokud tedy tam nepůjdete osobně. A samozřejmě, pokud budete mít konzultaci po telefonu nebo po emailu, tak vám zašlou předběžně nějakou nabídku, na kterou se doma pečlivě podíváte. Potom samozřejmě, když vám předběžná nabídka bude vyhovovat, tak můžete taky podepsat smlouvu a oni vám ukáží potom finálně nabídku.

Dbejte na kvalitu poradenství.

Finální nabídka spočívám vlastně v tom, že už to je konečná nabídka, se kterou tedy budete souhlasit anebo ne. A potom taky můžete mít bezplatnou konzultaci s technikem. A to už konzultace probíhá s technikem na místě, což je opravdu skvělé, že nikam nemusíte chodit a všechno se konzultuje na místě. Můžete také zažádat o dotaci, a to se mi opravdu hodně líbí. Můžete taky padesát procent z ceny díla před realizací. A komu by se tohle potom nakonec nelíbilo? A pokud budete mít akceptovanou dotaci, tak se můžete radovat, protože ušetříte některé peníze.

Zkuste nezávaznou nabídku.

A i když se v tom třeba moc nevyznáte, tak nebude od věci, kdy se k tomu vezmete na pomoc nějakého odborníka, který vám se vším poradí. Já sama se v tom samozřejmě nevyznám, takže jsem si vzala na pomoc svého přítele, který se v tom naštěstí vyznal, takže jsem v tom nebyla sama. Já bych určitě něco udělala špatně a potom by to bylo všechno na mě. Takže informace o celém procesu instalace fotovoltaiky od A do Z https://www.sunus.cz se vždycky dozvíte na webu, de je všechno popsané. Celý proces instalace fotovoltaiky od A do Z je totiž velice důležitý, aby každý věděl, jak to bude probíhat.

You may also like...