Seriály, které dobyly 21. století

21. století je století seriálů. Začínají svojí popularitou vytlačovat i filmy. Seriálu vzniká opravdu velké množství a najít mezi nimi ty kvalitní nebývá vůbec jednoduché. Které seriály, vzniklé v tomto století, stojí za pozornost?
medvědi u tv

Stranger Things

Pokud máte chuť na tajemno, je pro vás tento mysteriózní seriál tím pravým. Natáčet se začal v roce 2016 a jeho natáčení stále pokračuje. Vypravuje příběh skupiny dětí, objevují se zde příšery, tajemné experimenty… Nebojte, to že jsou hlavní hrdinové děti neznamená, že jde o seriál pro ně. To, že se budete bát, je zaručeno!

Sedmilhářky

Úplně jiným žánrem jsou Sedmilhářky. Jde o seriálové drama s detektivními prvky. Příběh je drsný a odhaluje zákoutí na první pohled dokonalých rodin. Hvězdně obsazený seriál se začal natáčet v roce 2017 a letos jsme se dočkali série druhé.
popcorn na triku

Dr. House

Seriál z lékařského prostředí, který je místy velmi vážný a místy velmi vtipný, to je Dr. House. Seriál se natáčel od roku 2004 do roku 2012 a hlavní hrdina, Gregory House, se stal už kultovní postavou.

The Crown

Seriál The Crown mapuje život britské královské rodiny zhruba od doby, kdy na trůn usedla královna Alžběta II.. Seriál je na pomezí žánrů historický a drama a díky jeho sledování se seznámíte s historií tohoto panovnického rodu. Natáčí se od roku 2016 a momentálně se natáčí třetí série.

Černobyl

V tuto chvíli asi nejdiskutovanější seriál, to je Černobyl. Jeho hodnocení trhá rekordy. Přináší velmi realistický pohled na události, ke kterým došlo v Černobylu roku 1986. Kritiky takto opěvovaný seriál musíte vidět.

Hra o trůny

V neposlední řadě je třeba zmínit fenomén, Hru o trůny. Fantasy seriál na motivy knih Geroge R. R. Martina dobýval srdce sledovatelů před několika lety. Podle kritik je kvalita spíše sestupná a poslední série byla velmi haněná. Nedá se však popřít, že tento seriál si pozornost zaslouží, a dokonce i přivedl hodně lidí ke četní.

You may also like...