Ulehčete si svůj těžký život výhodnou nebankovní hypotékou

Není toho málo, co všechno musí člověk za svůj poměrně krátký život stihnout, Náš život, to je vlastně od začátku až do konce jeden veliký závod s časem. Jenže mnohem horší je to, že tento závod vlastně ani není férový. Každý má totiž jinou startovní čáru a začíná závodit na jiné pozici, a to především proto, že to, jak kdo z nás uspěje, do velké míry ovlivňují peníze. A s těmi se to má tak, že někdo je prostě má a někdo jiný má hluboko do kapsy od narození až do smrti.
žába na nákupech.jpg
A právě peníze dost často rozhodují o tom, zda vystudujeme dobrou školu, zda si najdeme dobrého partnera, zda nalezneme dobrou práci anebo zda vůbec budeme mít kde bydlet. Takže nezávodíme jen s časem, ale také o to, kdo z nás si víc vydělá.
Ovšem v tomto směru je to také tak trochu alchymie. Můžete být pracovití sebevíc a můžete vystudovat tu nejlepší školu a stejně nemusíte vydělávat tolik jako někdo druhý, kdo tyto vlastnosti ani zdaleka nemá.
Naštěstí se doba značně změnila a v našem světě už zdaleka neplatí, že tím, čím se narodíme, musíme být po zbytek svého života. Tyto hluboké rozdíly mezi lidmi dnes pomáhají stírat nebankovní hypotéky. Zatímco na půjčku v bance zase dosáhnou pouze zámožní a privilegovaní jedinci, tak sjednat si dobrou nebankovní hypotéku může opravdu každý. Dokonce i ten, kdo má nějaký vroubek v registru anebo má nižší příjmy, které by mu na půjčku v bance nemusely stačit.
peníze v pc.jpg
A pokud si náhodou říkáte, jak někdo, kdo nemá žádné peníze, může takovou nebankovní půjčku, kterou zpravidla doprovázejí vysoké úroky, splatit, tak je to dáno tím, že splátky si u nebankovní hypotéky můžete sjednat až na dlouhých třicet let, takže svou půjčku budete splácet opravdu pomalu po velice malých částkách, které váš rodinný rozpočet ani nepocítí. Jak je tedy vidět, nebankovní hypotéka může být vhodným řešením pro všechny lidi, kteří se nenarodili s tučným kontem v kolébce, ani nedostávají tučnou výplatu od zaměstnavatele.

You may also like...