Unavené období klepe na dveře

Oranžová, hnědá, skořicová, červená- tyto barvy ve většině z nás evokují podzimní náladu. Jak se do ní dostat, když před chvílí jsme se koupali v bazéně nebo se opalovali u moře?

podzimní cesta
Kavárny

Pokud se chcete naladit na vlnu podzimu, zajděte do nějaké z kaváren. Ve většině z nich podávají kávy s příchutí typických surovin podzimu. Lépe řečeno s vůněmi, které by v nás měli podzimní náladu probudit. Ve Starbucks se můžete těšit na Pumpkin Spice Latté. Navrch si můžete objednat i úžasné podzimní dezerty, jako je mrkvový dort či višňový perník s čokoládovou polevou či vlašskými ořechy! Můžete si dopřát i skvělé čaje, které by se pro vás v letošních vedrech mohly stát osudnými. Kavárny nabízí i zajímavé programy, jako jsou různé workshopy. Zkuste některé z nich s kamarády navštívit a dopřejte náladu podzimu i jim!

Filmy

Existuje spousta černobílých nebo romantických filmů, které si můžete pustit a připadat si jako milovník podzimu. Podzim je čas válení se v dece a koukání na seriálů, protože venku už se zkrátka žádné aktivity skoro provozovat nedají. Klasikou na podzim může být film Amélie, Deník Bridget Jonesové, Lásky čas, S láskou Rosie a další…


Svetry

Zabalit se do svetru a hodit přes něj džínovou bundu- kombinace, na kterou se těší snad každá žena a je nejvhodnější právě na podzim. V létě bychom se v něm uvařily, nicméně teď je to ta největší podzimní klasika. Hitem budou barvy jako je vínová, tmavě zelená, černá, skořicová a cihlová. Obohaťte svůj šatník o nějaký kousek této barvy. Uvidíte, že se Vám bude skvěle nosit a navíc půjdete s dobou! A v neposlední řadě si uděláte radost, což je v jinak až extrémně depresivním období více než důležité.

Listí, listí a ještě jednou listí!

Fotku, při které vyhazujete listy do vzduchu by chtěla snad každá z nás! Poproste někoho, aby Vám nějakou takovou vyfotil, změňte si profilovou fotku na Facebooku a nalaďte se i na sociální síti podzimně!

jedlé kaštany
Knihomol tělem i duší

Není lepší počasí a chvíle na knížku než na podzim. Zatímco tělo relaxuje po několika letních party, mozek si může společně s fantazií zařádit. Kupte si knížku a udělejte nejen radost sobě, ale i svému intelektu!

Pokud některé z tipů vyzkoušíte, myslím, že si podzim nakonec přece jen zamilujete. Doufám, že pro Vás nezůstane jen pochmurným obdobím plným spadaného listí a depresí!

You may also like...