Udělejte něco pro svou erekci


Pro mnoho mužů představuje jejich erekce velmi citlivé téma. Jedná se samozřejmě o intimní věc, která se spojuje se sexuálním vzrušením a pohlavním stykem, ale není za co se stydět. Je to přeci přirozená věc, kterou řeší všichni muži. Někdy ale může při dosahování erekce docházet k určitým problémům. A pak se musíme ptát – co udělat pro zlepšení erekce? Erekce totiž není samozřejmost. S tím, jak náš věk postupuje, může naše erekce čím dál tím více upadat a bude pro nás daleko těžší jí dosáhnout. Případně se pak mohou objevit problémy, při kterých už nebudou muži moci dosáhnout erekce vůbec. Je lepší tomu předcházet, nebo tyto problémy řešit opravdu zavčasu, než se prohloubí a budou pak jen těžko řešitelné.

láska

Co tedy udělat pro zlepšení vaší erekce?

Změna jídelníčků

Jako první věc byste měli prozkoumat svůj jídelníček. Jíte tak, jak máte? Nebo je váš jídelníček spíše nezdravý? Potraviny s vysokým obsahem tuku, což je třeba naše typická česká kuchyně, snižuje libido a můžou se dostavit poruchy erekce. Takové potraviny tedy určitě nekonzumujte před sexem, a nejlépe je omezte v jídelníčku z dlouhodobého hlediska. Naopak, vychutnejte si přírodní afrodiziaka, jako jsou třeba borůvky, čokoláda nebo ústřice.

Nekuřte

Kouření škodí zdraví, ale také vaší erekci. Lidé, kteří kouří, mají zhoršený krevní oběh oproti těm, kteří této neřesti neholdují. Není tedy divu, že kuřáci mají mnohem častěji problémy s erekcí. K dosažení správné erekce je klíčové, aby byl váš krevní oběh v pořádku. Skončete proto s kouřením co nejdřív. Poděkuje vám za to nejen vaše erekce, ale zdraví celkově.

láska

Pohyb

Pohyb přispívá ke správnému krevnímu oběhu, a jak už jsme zmínili, ten je pro fungování vaší erekce klíčový. Pravidelně zařazený pohyb vám přispěje k lepšímu fungování těla, zdraví, můžete zhubnout pár kilo, a také se může zlepšit vaše erekce.

You may also like...