Využijte na maximum prostory vašeho bydlení

Málo místa a hodně věcí – to je velký problém mnoha z nás. Všechny věci potřebujeme někam uložit, a mít je kdykoliv po ruce. Zároveň některé stavby, potažmo domácnosti, disponují atypickými pokoji, kam se nedá postavit klasická šatní skříň. Většinou se jedná o podkrovní pokoje, kde bývají vikýře a zkosené stropy. I tak ale chceme prostor využít na maximum, a neplýtvat drahocennými centimetry, protože ne každý má velkou vilu, kde si může dovolit rozmístit nábytek bez omezení. Vestavěné skříně https://www.sten-skrine.cz/ se tak staly velmi vyhledávaným a funkčním řešením pro každý prostor.

vestavěná skřín

Tento typ nábytku umí skvěle pracovat s prostorem, který máte k dispozici. A úplně nejlepší je, že si takovou skříň můžete sami navrhnout v našem 3D plánovači.
Je jen na vás, jaké rozměry si zvolíte. Potřebuje hodně polic a naopak tyče na ramínka příliš nevyužijete? Nebo jste zvyklí všechno věšet, a naopak nevyužijete police? Chcete nějaký ten šuplík? Všechny varianty jsou u nás možné.

Inspirujte se
Najdete u nás mnoho již hotových skříní, které jsme namotávali našim spokojeným zákazníkům. uvidíte, že prostor se dá opravdu využít na maximum.

vnitřek skříně

Vyberte si materiál
Protože jde o skříň na míru, budete si samozřejmě sami vybrat i materiály, ze kterých vám nábytek vyrobíme. V nabídce máme lamino v dekoru různých odstínů dřeva. Dále máte možnost mít nábytek v barevných provedeních nebo třeba v dekoru bambusu a ratanu. Záleží na vašem interiéru a vkusu. Samozřejmostí je možnost instalace zrcadla a skla v matné či klasické variantě.

Do naších skříní se vám vejde všechno
Mnoho lidí má hodně oblečení, ale nechtějí samostatnou šatnu, či na ni nemají místo. Vy si seskládáte skříň, která vám bude plně vyhovovat. Pro představu o ceně u nás najdete i orientační ceník. Potřebujete pomoct od architekta? Jednoho tu máme, a moc rád vám pomůže vyřešit všechny varianty a problémy.

You may also like...