Nepomohl vám lékař? Zkuste regresní terapii.


Věříte na posmrtný život anebo na minulé životy? Máte problém, který neumí lékař vyléčit?

Nemusíte věřit na minulé životy, abyste mohli využít hlubinnouregresní terapii. Jde totiž o to, že si můžeme nést v sobě problém, který jsme „zdědili“ po našich předcích a vědomě o tom nevíme. Stále nás ale trápí nemilé věci, které se nám jakoby stále opakují a i když je odmítáme, s vytrvalostí sobě vlastní se nám stále dějí a opakují natolik, že nám začínají znepříjemňovat život. A může jít i o zdravotní problém.

Navštívíme lékaře, pošle nás na různá vyšetření a všechny výsledky jsou negativní. Tak zkusíme jiného lékaře, jiná vyšetření, obíháme lékařské instituce, ale stále se stejným výsledkem. Dle lékařů jsme naprosto zdraví, ale my cítíme, že nám dobře není. Návštěvy lékaře v nás spíše vyvolávají další nepříjemné pocity, protože na nás pohlížejí jako na hypochondry.

start změna

A my se tak motáme neustále v bludném kruhu a pomoc nepřichází. Mohou to být neustálé bolesti hlavy – až migrény, strach z neznámého prostředí, pocity viny a křivdy, nepochopitelné přílivy zlosti a nenávisti, odpor k čemukoliv a komukoliv, bolesti pohybového aparátu, ekzémy, o nichž netušíme proč přišly a kde se vzaly?? Nepříjemné pocity se mohou zvyšovat, až vyvrcholí různými fobiemi, ať to jsou: Sociální, strach z hmyzu, z výšek, z otevřených prostor, létání a tak dále.

Lze vůbec najít prvotní zdroj, který spouští fobie?

Odpovídám, že ano, ale musíte chtít ho poznat. Pokud se rozhodnete, že se chcete nepříjemných bolestí a tíživých pocitů, od kterých vám lékaři neumějí odpomoci, jednou pro vždy zbavit, je to první krok k léčbě. V první řadě musí pochopení přijít od vás. Pochopení toho, že uděláte vše pro to, abyste se uzdravili. K tomu patří vůle vytrvat a odvaha podívat se na dosud – pro vás tajemnou – záležitost.

petlice zámek

Co umí léčit hlubinná regresní terapie a jak léčí?

Umí léčit to, co nedokáže běžný praktik, protože lékaři zpravidla léčí až následek nemoci, nikoliv příčinu nemoci. Většina lékařů ani nemá zájem se vyptat pacienta na traumata, které prožil, zda byl pacient zneužíván jako malé dítě či zda si nese závažný traumatizující problém z dětství. Zpravidla se zaměří na úrazy a prodělané operace a nemoci. Zajímá je „hmatatelná nemoc“, nikoliv duše pacienta.

S duší právě pracuje hlubinná regresní terapie. Otevírá vaši třináctou komnatu, která bývá zavřena těžkými železnými dveřmi a zajištěna petlicí.

You may also like...