Jak se nezbláznit ze stěhování?

Stěhujete se a potřebujete převézt váš nábytek, elektrické spotřebiče a další věci v domácnosti z místa na místo? Nebo prostě jen potřebujete převézt něco těžšího a většího, co se vám nevejde do klasického auta? Pro mnoho lidí je stěhování stresová situace. Všechny věci je třeba řádně zabalit a zabezpečit tak, aby se při stěhování neponičily, což často zabere spoustu času. Tak proč si to stěhování nezjednodušit a užít si představu nového bydlení?

Pokud máte kamarády či známé, na které se můžete spolehnout a kteří vám se stěhováním či převozem těžších a větších věcí pomůžou, pak máte vyhráno. Ne každý má však to štěstí, že zná někoho blízkého s velkým autem, kdo mu se stěhováním pomůže, a to většinou jen za dobrou láhev nebo za pár korun.

Dodávka

Jednou z možností, kterou můžete využít při stěhování, jsou služby stěhováků. Stěhováci vám pomohou věci vystěhovat, navozit do auta, přivezou vám je na objednané místo a zase pomohou z vystěhováním. Tato služba je vhodná v případě, pokud opravdu nemáte nikoho, kdo by vám se stěhováním pomohl, jelikož musíte počítat s tím, že zaplatíte nejen za půjčení dodávky a benzín, ale také za služby stěhováků. Nutno říci, že je často velmi složité sehnat kvalitní stěhováky za dobrou cenu, obzvlášť v případě, pokud nejste z velkého města.

Stěhování

Mám pro vás jiný tip. Pokud vlastníte řidičský průkaz a máte někoho, kdo vám s vystěhováním a nastěhováním věcí pomůže, pak si můžete půjčit dodávku. Jedním z kvalitních zprostředkovatelů dodávek a užitkových vozů je půjčovna dodávek Rentcarservis. Dodávku vám půjčí za velmi příznivou cenu, ve které je zahrnuto 500 kilometrů, přistavení a odvoz vozidla, dálniční známka a další. A pokud řidičský průkaz nemáte, dodávku vám půjčí i s řidičem a je možné využít také stěhovacích služeb. Jediné, co k půjčení dodávky potřebujete, jsou dva doklady totožnosti a vratná záloha.

You may also like...