Pro krásný domov

Milé ženy, máte rády, když si vyzdobíte byt ve vánočním nebo velikonočním stylu? A i mezi těmito obdobími je váš byt vyzdoben květinami, ať už živými nebo sušenými, a jinými výrobky dle vlastní fantazie a zručnosti? Potom tu pro vás máme nabídku, která vás jistě zaujme. Kruhy Lepaso, polystyrénové, proutěné, slaměné, nebo mechové či kůrové, jsou připravené na vaše finální dozdobení. A nemusíte vybírat jen z kruhů, ale i srdíčka, nebo koule či kužely, to vše je vhodné pro tematické výzdoby vašeho domu. Máte tvořivé ruce a rády si zdobíte dům? Máte před Vánocemi nebo Velikonocemi ozdobené dveře věncem s danou tématikou zimy nebo jara? Tak to je radost chodit kolem vašeho bytu.

věnec

Chodíte s dětmi na procházky do lesa a často si donesete domů podzimní listy, šišky, větvičky, žaludy, kaštany, což děti rády sbírají, a nevíte co pak doma s tím? Kupte si polystyrénový nebo proutěný věneček a zkuste část donesených pokladů do věnce zapíchnout a co nepůjde, tak nalepte tavnou pistolí. Děti zabavíte a budete sami překvapeni, jaké kouzelné dekorace se vám podaří vyrobit.

věnec

Máte na zahradě pergolu a chcete si se svými dětmi vyrobit vhodnou dekoraci? I pro vás jsou polystyrénové věnce vhodným podkladem pro další tvoření. A víte, že se polystyrénový věnec dá obháčkovat nebo oplést, například i zbytky vln, co najdete ve skříni po babičce? Vzniknou nenapodobitelná dílka, kterými můžete ozdobit nějaký šedý kout vašeho bytu. Ruční práce a ruční domácí tvoření nabývá opět na popularitě. Existuje mnoho obchodů, které myslí na své zákazníky a nabízejí širokou paletu potřeb pro jejich šikovné ruce a fantazii. Donesli jste si z procházky s vašimi dětmi květiny, větvičky či kamínky? Zkuste je naaranžovat na polystyrénový věnec a děti budou mít zábavu a vy originální výzdobu. A až se vám přestane líbit, tak věnec oberete a donesete si z přírody něco nového.

You may also like...