Půjčení minibusů pro firemní i rodinné cesty

Pokud se chystáte na cestu ve více lidech, ať už se jedná o firemní akci, služební cestu nebo výlet s rodinou, možná vám kapacita klasického auta nestačí. Osobní automobily mají kapacitu opravdu hodně omezenou, na kratší vzdálenosti v nich běžně jezdí až pět lidí, ale na delší cesty už vzadu nebývá úplně pohodlně. Takže berme, že pohodlně se do osobního auta vejdou 4 lidé a jejich věci. Když ale cestujete na delší vzdálenost, tak věcí potřebujete pochopitelně více. Ne každé auto má zrovna velký zavazadlový prostor a mnohdy to může být problém.

auto ve městě

Tady přichází možnost, půjčit si minibus. Nemusíte ho rozhodně hned kupovat, přece jenom na delší cesty nejezdíte tak často, takže půjčení vyjde o mnoho levněji. Navíc ve chvíli, kdy se nevejdete do jednoho auta a museli byste brát dva vozy, je minibus také levnější variantou. Je tomu tak pochopitelně kvůli menší spotřebě benzínu či nafty, než by měly dvě osobní auta. Navíc při dlouhé cestě dochází k opotřebení součástek jen jednoho vozu, nikoliv dvou a to je další ušetření peněz. Celkově vás tak vaše cesta, ať je kamkoliv, vyjde na mnohem lepší cenu.

navigace při řízení

Pronájem minibusů není nijak šíleně drahý. Například autopůjčovna Praha Autopujcovna-milan.cz nabízí půjčení minibusů FORD TRANZIT BUS 8+1 za opravdu rozumnou cenu. Navíc máte neomezený počet ujetých kilometrů po celé České republice a není problém se domluvit ani ohledně cest do zahraničí. Všechny minibusy mají samozřejmě zařízené havarijní pojištění a veškerou výbavu v pořádku. Cestování pak může být bezpečné a zároveň levné. Jestli cestujete s dětmi, pak vás jistě potěší i zapůjčení sedaček nebo podsedáků zcela zdarma. Minibus si můžete nechat přistavit na místo vašeho bydliště nebo kamkoliv po Praze, kde to pro vás bude nejpohodlnější. Přistavení na letištní parkoviště také není problém a neúčtuje se za něj žádný zvláštní přípatek.

You may also like...