Prodej v butiku

Vždycky jsem si říkala, že až budu velká, tak bych chtěla být modelka nebo módní návrhářka. Vy jistě víte, co všechno tohle obnáší. A abych s tím začala úplně už brzo, tak jsem se přihlásila na Miss České republiky. To mi bylo tedy sedmnáct let. Jenomže až by se konala nějaká soutěž krásy, tak už bych dávno měla oslavené osmnácté narozeniny.

Návrhy šatů mě bavily.

Tak jsem si řekla, že třeba budu mít štěstí a vyhraji nějaké první nebo druhé nebo třetí místo. Celý konkurz se koná v Brně. Byli jsme tam ve velkém Obchodním centru musím říct, že jsem byla hodně ve stresu. Musela jsem tam jít před porotu a říkat tam něco o sobě. Musím říct, že jsem v životě tohle ještě nikdy nedělala a měla jsem štěstí, že jsem šla na řadu asi padesátá. A vy se nyní divíte, že nás tam bylo tolik hodně. Ano bylo nás hodně. Bylo nás tam asi dvě stě, a to se potom ještě další konkurzy na modeling se konaly ještě v dalších velkých městech. Takže já si myslím, že museli poslouchat tak snad asi dva tisíce dívek.

Móda by mě bavila.

A víte, jak jsem dopadla já? Když jsem říkala věci o sobě na podiu, že mě baví mu dá a kosmetika, taky tak jsem vůbec neuspěla, protože jsem se taky celá nervozitou klepala. Asi jsem se jim nelíbila. Sice vím, když jsem měla tak pět kilo navíc, ale já jsem si řekla, že když se mi podaří dělat modelku anebo módní návrhářku, tak samozřejmě ty kila přebytečná shodím. Bohužel se mi to ale nepodařilo a já jsem zůstala pouze u toho, že prodávám módu v butiku. Prodávám módní kabelky a boty. Ale i tahle práce mě velmi baví. Myslím si, že každá žena má ráda módu a kosmetiku, takže je jistě asi každá nadšená, když může pracovat v módním butiku. Mě tato práce hodně baví a jsem ráda, že i tam mohu chodit moderně a elegantně oblečená. Mám totiž svůj styl a byla bych asi smutná, kdybych musela nosit nějaký pracovní mundúr.

You may also like...