Úvěr se zajištěním nemovitosti můžete využít i s nízkými příjmy

Žádali jste o úvěr a banky vás odmítly? Důvodů může být celá řada. Nejčastěji však dochází k tomu, že nesplňujete tzv. bonitu, která je bankami striktně vyžadována. Ta je ovlivněna jednak výší vašich příjmů a jednak také případnými zápisy v registru dlužníků či v bankovním registru. Bonitu mohou tudíž ovlivnit i negativní zápisy, s nimiž související pohledávky již byly dávno uhrazeny. V takovém případě může být získání tolik potřebného úvěru velmi náročným úkolem.

Samozřejmě existují i nejrůznější řešení. Jednou z možností může být využití služeb nebankovních společností. Ptáte se, zda je to výhodné a bezpečné? Ano, je. Podmínky nebankovních společností jsou jednoduché a stručné. Ve většině případů lze poskytnou úvěr i v případě nižších příjmů a je možné přimhouřit oči i v případě nějakého toho zádrhelu v podobě negativního zápisu v registru.

Úvěr na bydlení

Finanční prostředky můžete použít na cokoliv

Jednou z předností, které má úvěr se zajištěním nemovitosti, je především to, že není nutné dokládat využití finančních prostředků, které si půjčíte. Zjednodušeně řečeno, poskytnuté finance můžete využít dle svých přání a potřeb. Nejste tak omezeni v jejich užívání. Lze si pořídit například automobil, zajistit bydlení či vybavení domácnosti apod. S tím samozřejmě souvisí i snížená administrativní zátěž, která je vhodná pro všechny zúčastněné strany.

Výhodný úvěr

Výhodný úvěr zajištěný nemovitostí

Aby bylo možné získat nebankovní úvěr s výhodnými podmínkami, je mnohdy nutné zajistit vaši nemovitost. To vám může samozřejmě zajistit nižší úrok, který vám dokáže ušetřit nějaké ty finanční prostředky. Individuální přístup poskytovatele ke každému klientovi je v těchto případech základem. Splátky i dobu splácení lze samozřejmě přizpůsobit vašim možnostem tak, aby vám zvolený finanční produkt maximálně vyhovoval.

You may also like...