S trampolínami podpoříte svalový fond vašich nohou a chodidel

V nohách je základ

Mít přiměřeně svalnaté celé tělo je jistě skvělý pocit, ovšem bez nohou to nepůjde. Pevný a stabilní postoj, vzpřímená chůze a dostatečná výdrž je důležitá nejen pro turistiku nebo cyklistiku, fotbal hokej a celou řadu jiných sportů, zásadní to je i v běžném životě, při každodenních činnostech.

trampolína s ochrannou sítí

Rádi bychom vám připomněli, že právě nohy nesou celý tělesný korpus, udržují v pořádku zakřivení páteře a mají zásadní vliv na činnost krevního oběhu, trávicí soustavy, imunitního a lymfatického systému a dokonce i nervové soustavy a mozku. Zdravé nohy přispívají i k dobré náladě, mírní deprese a úzkosti, až se vám to může zdát příliš nadnesené. Ale není.

skákání na trampolíně

Skákání na trampolínách

Současná civilizace čelí obrovskému problému. Kromě jiných (a těch je celá řada) je tu ve hře i sedavé zaměstnání. Potřebujeme se více hýbat a především více chodit, práce nohou je natolik důležitá, že ti, kteří právě zaměstnávají nohy, se dožívají vyššího věku a hlavně ve zdraví (za předpokladu zdravé stravy a eliminace stresu).

Skákání na trampolínách https://www.goodjump.cz/trampoliny-s-ochrannou-siti je perfektní možnost, jak to provést velmi efektivně, a přitom stačí jen pár minut denně. Získáte lepší kondičku, zvýšíte vitální kapacitu plic, zlepšíte náladu a posílíte většinu svalů na nohou včetně těch zanedbávaných – svalů chodidel.

Bosonohé stezky

Chodidlům se dnes věnuje více pozornosti a je to dobře. Je to ve skutečnosti velmi důmyslně propojená soustava drobných kostí a svalových úponů, dohromady dvaapadesát kůstek a kostí a sto sedm vazů. Ale co je podstatné – jsou tu umístěny reflexní velmi citlivé body, s nimiž lze efektivně podpořit a stimulovat všechny orgány v těle podle potřeby. Skákání na trampolínách naboso a chůze bosou nohou v přírodě jsou skvělou příležitostí to udělat a pravidelná stimulace reflexních bodů může vaše zdraví posunout hodně kupředu.

You may also like...