Filmy pro chladné zimní večery

Chladné zimní večery se blíží a jak lépe je trávit, než sledováním kvalitních filmů z pohodného teplého gauče? Každý z nás si potrpí na něco jiného, každý má rád jiné žánry a jiné typy zápletek. Rádi bychom vám tedy doporučili několik novinek, které stojí za zhlédnutí.
Pokud máte rádi osvědčenou kvalitu, zde naleznete několik tipů na staré dobré kvalitní snímky . Jestliže hledáte něco nového, co vám mohlo uniknout, jste na správné adrese.
popcorn a bonbony
1. Sully: Zázrak na řece Hudson
Jedná se o film z roku 2016, který pojednává o nouzovém přistání kapitána „Sully“ Sullenbergera, který svým riskantním činem zachránil 155 pasažérů. Film je životopisný a je podle skutečné události. Zárukou skvělého filmu je také Tom Hanks, který si zde zahrál hlavní roli.
2. Rozpolcený
Pokud jste na thrillery, určitě jste zaznamenali tento film. Hlavní úlohu si zahrál James McAvoy, který ztvárnil Kevina, ve kterém se skrývalo 23 dalších osobností. Film nabudí tu správnou tajemnou atmosféru a bude vás držet od začátku až do konce.
3. La La Land
V případě, že si potrpíte na romantické příběhy nebo muzikály nesmíte vynechat tento. Tématem je moderní milostný román, doprovázený skvělými písněmi a tanečními čísly. Hlavní role si zde zahrál Ryan Gosling a Emma Stone.
4. V zajetí démonů 2
Rádi se bojíte? Tak tohle je zaručeně pro vás! Již první díl si získal místo v srdci hororových fanoušků a druhý díl učinil bezpochyby totéž. Temná a strašidelná atmosféra od začátku až do konce. Film pojednává o děsivých událostech v Harrisville. Film je inspirován skutečnými událostmi proslulých vyšetřovatelů Eda a Lorraine Warrenových.
večer u filmy
5. Než jsem tě poznala
Romantika od začátku až do konce. Hlavní postava Louisa Clarková se stane ošetřovatelkou Willa, který ztratil chuť žít. Dokáže v něm Louisa opět probudit chuť do života?
6. Hledá se Dory
Nesmíme zapomenout ani na nejmenší. Hledá se Dory je zábavná animovaná pohádka, která pobaví nejen vaše děti ale i vás.
7. Thor: Ragnarok
Samozřejmě na seznamu nesmí chybět ani Thor. Filmy z dílny Marvelu si získávají stále více fanoušků a není divu. Tento díl je opravdu pecka. Tak jako vždy, je film plná vtipných a akčních bojových scén, které jsou doplněny skvělými vizuálními efekty.
8. Kráska a zvíře
Filmové zpracování klasické Disneyovky v hlavní roli s Emmou Watson. Tohle zpracování je doslova ohromující. Určitě ho ocení nejen fanoušci jedné z nejpopulárnějších pohádek vůbec, ale i milovníci rodinných filmů.

You may also like...